0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

تلفن و فکس

امروزه از دستگاه تلفن فقط برای صحبت کردن استفاده نمیکنند بلکه برای ارسال و دریافت سریع پیام های متنی بین اداره ها و ارگان ها مورد استفاده قرار میگیرد . امروزه دستگاه جدیدی به نام تلفکس ساخته شده است که از تلفیق دستگاه های تلفن و فکس بوجود آمده است. 
شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کاربرد فکس چیست؟ دستگاه فکس میتواند از طریق خطوط آنالوگ تلفن ورقه ها و اسناد را با قابلیت بالا و کیفیت بالایی ارسال و دریافت کند. فقط کافیست که بخواهید و از سمت مبدا شماره ی مقصد و دریافت کننده را شماره گیری نمایید. 
کار کردن با دستگاه فکس بسیار راحت است. پس از اینکه شماره گیری را از سمت مبدا انجام دادید از سمت مقصد پذیرشی انجام می شود و برگه و یا سند شما براحتی اسکن شده و از طیق دستگاه فکس به سمت مقصد ارسال می شود. خطوط تلفن برای استفاده از فکس نباید مشغول باشند چرا که در هنگام مشغول بودن خط تلفن ارتباط فکس بین مبدا و مقصد برقرار نخواهد شد. 
دستگاه هایی که امروزه در بازار برای تلفن و فکس وجود دارند دستگاه های آپدیت و بروزی هستند و همگی از تمامی تکنولوژی های روز دنیا استفاده میکنند و میتوانید آنها را با قیمت های بسیار مناسبی تهیه کنید .

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()