0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

حسابداری

تمام دستگاهها نیاز به برنامه دارند که اصطلاحا" نرم افزار یا Software می گویند. نرم افزار یا Software به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده اند.
نرم افزارهای حسابداری:
نرم افزارهای حسابداری جهت حساب و کتاب و محاسبه سود و زیان و موجودی انبار و... بکار می رود. بدون نرم افزارهای حسابداری محاسبه سود و زیان سخت شده. نرم افزارهای حسابداری شما را به سرعت به گزارشات خواسته شده راهنمایی می کند. شما با برنامه های حسابداری می توانید معین اشخاص و طلبکاران و بدهکاران و گزارشات متنوع فقط با یک کلیک دریافت کنید.

برنامه های کاربردی:

تمامی نرم افزارهای کاربردی از قبیل ورد، اکسل، اکسس، پاورپوینت، فتوشاپ، اتوکد،و هزاران برنامه دیگر بر روی سخت افزار شما در محیط سیستم عامل نصب می شوند و قابل استفاده هستند. یکسری برنامه های دیگر که بعنوان برنامه های آموزشی مطرح هستند تمامی برنامه های فوق را آموزش می دهند. هر نوع برنامه کاربردی شامل ورد و اکسل و اکسس و پاورپوینت و اتوکد و فتوشاپ و حسابداری و یا دیگر برنامه ها. یکسری برنامه ها بعنوان آنتی ویروس یا ضد ویروس عمل میکنند.آنتی ویروسها جهت جلوگیری از ورود ویروس های ساخته شده به سیستم و یا کامپیوتر شما می باشد. شرکت های مختلفی برای آنتی ویروس وجود دارند مثل نود32 یا ESET و یا کسپراسکای و یا مک کافی یا پاندا یا اویرا و دیگر آنتی ویروس ها. یکسری برنامه ها صرفا" جهت بازی یا همان گیم می باشند که افراد می توانند با دستگاه کامپیوتر و یا لپ تاپ خود بازی  کنند.البته بازیها انواع مختلفی دارند: بازیهای جنگی- بازیهای مسابقه ای-بازیهای فکری که بسته به میزان گرافیک آنها نیاز به مشخصات خاصی از سیستم دارند.

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()