0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پرینتر و اسکنر

همه ما تا حدودی در رابطه با کارهای شخصی و اداری مان با پرینتر در ارتباط بوده ایم و از آن استفاده کرده ایم. همانطورکه میدانید پرینتر های مختلفی در بازار وجود دارد و برخی از آنها تک کاره و برخی دیگر چند کاره هستند یعنی چندین کار را همزمان با هم انجام میدهند. یکی دیگر از وظلیفی که گاها در کنار پرینتر به این دستگاه اضافه می شود اسکن کردن است. یعنی پرینتر و اسکنر در یک دستگاه پیاده سازی شده اند. 
پرینترهای چند کاره که کار اسکنر را نیز انجام میدهند انواع مختلفی داشته و در برندهای مختلف ساخته شده اند. این دستگاه ها در نوع فقط خانگی و نوع اداری-خانگی وجود دارند. برای کارهایی که به صورت حرفه ای و تخصصی باید انجام شود از پرینتر و اسکنر حرفه ای که دراداره ها دیده اید استفاده می شودو برای کارهای سبک تر که میخواهید در منزل و در حد معمول انجام دهید و پرینت های ساده بگیرید میتوانید از دستگاه پرینتر و اسکنر خانگی استفاده کنید. 
فرق پرینتر و اسکنر در این است که پرینتر فایلی را دریافت کرده و آن را چاپ میکند و اسکنر فایل ورودی و برگه های چاپ شده را اسکن می کند و به صورت یک فایل در می آورند. در ادامه با انواع اسکنر و انواع پرینتر و کارآیی های انها آشنا خواهیم شد . در ادامه با ما باشید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()